Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Aktualizacja: BOFFO Building Fashion / Patrik Ervell + Graham Hudson

2 lata ago

313 words

Przeprowadziliśmy was przez dwutygodniowe instalacje podczas wydarzenia BOFFO Building Fashion, aw tym tygodniu trzecia instalacja Patrika Ervella + Grahama Hudsona.
To niezwykłe, że transformacja odbywa się co kilka dni przy 57 Walker Street (pamiętacie, jak ostatnio, para mody i architektury Irene Neuwirth + Marc Fornes / The VeryMany spowodowała szaloną atmosferę organicznych metalicznych form tańczących po drugiej stronie pokoju.
).
Teraz odwiedzający będą mieli do czynienia z przestrzenią z rozpadającymi się ścianami, gruzem, rusztowaniami i barami zaprojektowanymi przez Hudsona w odpowiedzi na markę Ervell zaprojektowaną z innowacyjnych materiałów i niekonwencjonalnej aplikacji w swoich kolekcjach.
Ogółem, środowisko, które zostało stworzone tam, gdzie zniszczenie, rozpad i piękne przekształcają się w sztukę i design, dosłownie iw przenośni.
wyjaśnił BOFFO.
Więcej o projektantach i instalacji po przerwie.
Ale to, co naprawdę sprawia, że Patrik Erkell urodził się w Patrik szwedzkim i Kalifornia, jest znany z tego, że wykorzystuje innowacyjne i niezwykłe tkaniny do praktycznych i eleganckich projektów.
W szczególności zdolność Ervella do wykorzystywania nieznanych materiałów, takich jak folia złota i drobnoziarniste plamy rdzy z utlenionych tkanin żelaza i miedzi, do gumowanych bawełnianych kombinezonów, czyni go wyróżniającym się w świecie mody.
Minimalistyczna estetyka Ervell łączy się z różnorodnymi zainteresowaniami Grahama Hudsona z Londynu w rzeźbie, architekturze i designie.
Do instalacji koncepcja Hudsona zaproponowała przestrzeń, która nie powinna być sklepem, przestrzenią, która wyglądała na potępioną i remontowaną.
Wykorzystując miejsca rozbiórek wokół Walker St, materiały z instalacji Hudsona dostarczają ankiety i migawki zmieniającego się oblicza Nowego Jorku w październiku 2011 roku.
Nadchodzące projekty obejmują.
Bliskość.
sześciomiesięczny projekt w MAKRO (Museo D.
Arte Contemporanea Roma) oraz komisja z londyńskim filmem i filmem Umbrella.
[więcej w: mrówka tomaszów lub, wskaźnik intensywności zabudowy, olx nysa ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka tomaszów lub olx nysa wskaźnik intensywności zabudowy