Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Leisure Część VIII

2 lata ago

366 words

Czy chcesz korzystać z sauny na południu Chile.
Albo domek przy basenie w Denver.
Może fajny klub w Sao Paulo.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Sauna w Ranco / Panorama Projekt znajduje się w Ranco w pojezierzu.
Chile, nad ciemną granitową skałą na brzegu otoczoną górskimi cyprysami.
Projekt składa się z sauny z zadaszonym tarasem i przebieralni, z których każdy wychodzi na różne widoki od skały do jeziora.
Wszystkie trzy połączone cyrkulacją zorientowaną na północ-południe (czytaj dalej.) Stapleton Pool House Number 3 / Semple Brown Design Z identycznym programem do poprzednich dwóch domów basenowych, autorstwa Semple Brown Design dla Stapleton Development, Pool House Number 3 odchodzi od koncepcji projektu z umieszczeniem poszczególnych pawilonów ustawionych w krajobrazie.
Przemieszczając się po pawilonach, krajobraz tworzy intymne i spokojne przeżycie dla kąpiących się (czytaj więcej.) July August Heat / DI Bernhard Gruber DI Bernhard Gruber opracował twórczą propozycję nowej typologii systemów zabaw dla trudnych warunków pogodowych, takich jak jako Tel Awiw Izrael.
Przeczytaj więcej o tym klimatyzowanym placu zabaw dla mikroklimatu i dodatkowych obrazach projektu (czytaj dalej.) Beblond Store w Stuttgarcie / raumspielkunst Rozwój marki.
Beblond.
uzupełnia usługi związane z profesjonalną pielęgnacją włosów dzięki wyspecjalizowanemu środowisku poświęconemu zrównoważonej kolorystyce, barwieniu i stylizacji.
Ta wyrafinowana usługa, która już podbiła Stany Zjednoczone, powinna teraz zostać sprowadzona do Europy.
Nasi klienci .
profesjonalnie przeszkoleni w zakresie tej kreatywnej usługi udowodnili swoje umiejętności podczas licznych wydarzeń związanych z modą i pokazów na drodze, a teraz zamierzają zwiększyć popularność swojej marki wraz z powiązanymi produktami, z których korzystają (czytaj dalej.) Alphaville Piracicaba / Forte, Gimenes & Marcondes Ferraz Arquitetos Projekt Klub Alphaville Piracicaba jest rządzony celem stworzenia przyjemnych przestrzeni rekreacyjnych dla mieszkańców przyszłego zamkniętego kondominium, sprzymierzeńca funkcjonalności i niskich kosztów utrzymania w wyjątkowo kontrolowanym budżecie przez firmę budowlaną.
Program składa się z sali balowej, z kuchnią, barem i zapleczem, sali fitness z przebieralnią, tarasów i życia i kontemplacji krytych ogrodów, kortu tenisowego, boiska do piłki nożnej, placu zabaw i hojnego parku wodnego (czytaj dalej.)
[podobne: olx lidzbark warmiński, mrówka strzelno, mrówka tomaszów lubelski ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka strzelno mrówka tomaszów lubelski olx lidzbark warmiński