Skip to content

Architektura 21szego wieku : Townhouse Prototype / AllesWirdGut Architektur

2 lata ago

253 words

Dzięki uprzejmości AllesWirdGut Architektur Projekt prototypu kamienicy autorstwa AllesWirdGut Architektur pokazuje, w jaki sposób nowy budynek biurowo-handlowy wpisuje się w typologię wolnostojących kamienic w sąsiedztwie.
Nieznaczne skręty podstawowej objętości aktywnie wpływają na otaczającą tkankę miejską, na przykład na zgięcie podłużnej fasady i oszałamiającą podłogę.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Zakrzywienie wzdłużnej linii fasady wiąże budynek z otoczeniem, konsolidując sąsiednie ulice i tworząc użyteczny plac przed budynkiem.
Szokujące podłogi na wąskich bokach uwzględniają różne rozmiary i potrzeby oświetleniowe sąsiednich budynków, poprawiają wizualne połączenie między otaczającymi je ulicami i nadają budynkowi jego niepowtarzalny kształt.
Dzięki uprzejmości AllesWirdGut Architektur Inside budynek jest informowany przez hol z wielopiętrowymi przestrzeniami powietrznymi jako centrum komunikacyjnym.
Ze względu na ich konstrukcyjną otwartość, sąsiadujące z nimi powierzchnie użytkowe są neutralne pod względem użytkowania, a zatem mogą być indywidualnie zaprojektowane.
strona Konstrukcja fasady kwalifikuje budynek współczesnego potomka sąsiednich barokowych domów.
Jako miejskie półki , zamienia różnorodność swojego życia wewnętrznego na zewnątrz, aby uzyskać szczegółową artykulację fasadową, która jest potrzebna, aby przyczynić się do ożywionego krajobrazu ulicznego.
parter Architekci: AllesWirdGut Architektur ZT GmbH Lokalizacja: St.
Pölten, Austria Projekt: Büro- und Geschäftshaus.
Klient biurowy i komercyjny: Linzertor Liegenschaftsverwaltungs GmbH Konkurs: 2011 Powierzchnia brutto: 5.139m.
[hasła pokrewne: maty kapilarne, akcesoria łazienkowe bisk, mrówka zambrów ]

Powiązane tematy z artykułem: akcesoria łazienkowe bisk maty kapilarne mrówka zambrów