Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Nowe zobowiązania w zakresie przejrzystości środowiska

2 lata ago

190 words

2010 2030, Inc.
/ Architektura 2030 Rosnąca tendencja w kierunku zrównoważonego budownictwa w branży budowlanej zaowocowała stałym strumieniem.
Zielonego.
produkty na rynek.
Nierzadko zdarza się, że produkty oznaczone są wieloma roszczeniami, które są poświadczone przez poprzednio niespotykane organy zarządzające.
Liderzy branży niedawno zgromadzili się w Toronto w Greenbuild, aby skupić się na możliwościach zwiększenia przejrzystości takich oświadczeń na rynku i opracować zintegrowane źródło informacji, aby zmniejszyć zamieszanie i zwiększyć niezawodność.
.
2010 2030, Inc.
/ Architecture 2030 Niektórzy z graczy, którzy zaczynają wpływać na rozmowę, to US Green Building Council i US Forest Service, obaj są zwolennikami zwiększonej regulacji i standaryzacji środowiskowych deklaracji produktowych.
Architektura 2030 wprowadziła również nową inicjatywę mającą na celu zmniejszenie zależności od paliw kopalnych w cyklu życia budynku, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i całkowite ograniczenie zużycia energii do neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla do 2030 r.
Z ostatnią aktualizacją AIA 2030 Zaangażowanie, te nowe inicjatywy oznaczają rosnącą świadomość ogólnych kosztów cyklu życia budynku i ich wpływu na nasze środowiska.
[podobne: gąbki florystyczne, pagaz kamienna góra, psb mrówka grodzisk mazowiecki ]

Powiązane tematy z artykułem: gąbki florystyczne pagaz kamienna góra psb mrówka grodzisk mazowiecki